OFERTA PORTRETOWA

Myślisz o wręczeniu prezentu swoim bliskim, ale do końca nie masz pomysłu, co by to mogło być? Marzy Ci się portret Twojej połówki albo ukochanego zwierzaka, ale nie wiesz, gdzie szukać rozwiązania? A może szukasz idealnego prezentu dla swoich pracowników lub potrzebujesz swojego wizerunku do promowania swojej marki?
Ruszam na ratunek! 🙂
Tworzę ilustracje, które mogą stać się dla Ciebie lub Twoich bliskich wspaniałą pamiątką, oryginalnym prezentem lub promować Twoją markę.
Na jakie okazje sprawdzi się portret?
–   urodziny/imieniny
–   pamiątka rodzinna
–   rocznica/dzień ślubu
–   prezentacja Twojej marki
–   panieński/kawalerski
–   narodziny dziecka
–   przeprowadzka do nowego miejsca na Ziemi
–   święta Bożego Narodzenia

i wiele, wiele innych okazji! Nawet bez okazji 🙂

W tej chwili do zaoferowania mam:

Ilustracja dla par i nie tylko

Najważniejszy dzień w życiu może być upamiętniony piękną ilustracją!
Każda ilustracja dla par jest oryginalna i wyjątkowa — staram się stworzyć indywidualny charakter ilustracji pod daną relację.
Jest ona z założenia dla pary młodej, jednak kto powiedział, że nie może być po prostu wizerunkiem Waszego związku? 🙂
Ta wersja portretu koncentruje się na osobach, ich zainteresowaniach.
Nie skupiam się jednak na przedstawieniu wizerunku danych osób
w standardowy sposób — to Wasze pasje i to, co tworzycie razem, wychodzi na pierwszy plan.
W zależności od ilości osób portret dla par może zmienić się w portret rodzinny! Wszystko zależy od Was i Waszych potrzeb.

Zamówienie na ilustrację możesz złożyć na dole strony w formularzu
lub napisać na maila: kontakt@ilustracyjnie.pl 🙂
Czas oczekiwania na realizację zamówienia:
2 tygodnie + tydzień na wysyłkę 🙂

Cennik

Portret z pupilem

Uważam, że w dzisiejszych czasach robienie zdjęć swoim zwierzakom jest już bardzo powszechnym zabiegiem. A taki narysowany portret?
To już co innego 🙂
Mam okazję uhonorować Waszego pupila na ilustracji w otoczeniu
jego lub Waszych ulubionych motywów.
Portret z pupilem może być równie dobrze pretekstem do np.: urodzinowego portretu! Nie ma ograniczeń!

Jeśli jesteś zainteresowany to wypełnij formularz na dole strony
lub napisz wiadomość na maila: kontakt@ilustracyjnie.pl
Czas realizacji to 2 tygodnie + tydzień na wysyłkę 🙂

Cennik

PORTRET MARKI

Potrzebujesz przedstawić swój wizerunek w sieci? Może potrzebujesz portretu członków swojej firmy? A może lubisz po prostu dopracowane przedstawienie postaci?
Jeśli tak, to ten rodzaj portretu jest właśnie dla Ciebie 🙂
Charakteryzuje się tym, że postać odgrywa na ilustracji pierwsze skrzypce – jest bardzo dopracowana, a przede wszystkim jej twarz. Tworząc portret skoncentrowany na osobie, jej elementy zainteresowania również są bardziej szczegółowe.

Jeśli jesteś zainteresowana_y tym właśnie rodzajem portretu,
to wypełnij formularz na dole strony
lub napisz wiadomość na maila: kontakt@ilustracyjnie.pl
Czas realizacji to 2 tygodnie + tydzień na wysyłkę 🙂

Cennik

Wypełnij formularz

wszystkie realizacje

15 thoughts on “Zamów portret

 1. Martyna says:

  Efekt jest super, a kontakt wzorowy i szybki. Pani Magdalena bez żadnego problemu wprowadziła do projektu drobne zmiany, a praca została wysłana ekspresowo, dotarła porządnie zapakowana i wydrukowana w świetnej jakości. Polecam serdecznie. 😉

 2. Patrycja says:

  Właśnie otrzymałam zamówienie złożone u Pani Magdaleny. Ilustracja piękna, zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Drobne zmiany wprowadzone szybko, a kontakt bezproblemowy. Efekt końcowy wykonany solidnie i w dobrej jakości. Z czystym sumieniem polecam 🙂

 3. Justyna says:

  Udało nam się z autorką stworzyć cudowny prezent dla przyszłej mamy. Wszyscy byli zachwyceni jak bardzo udało się oddać charakter i trafić w gust obdarowanej. Wspaniały kontakt, wrażliwość i uważność Pani Magdy powoduje, że będziecie na maksa zadowoleni z współpracy. Polecam z całego serca.

 4. Renata says:

  Współpraca z Panią Magdaleną była jedną z najmilszych rzeczy jakie się mi przydarzyły w 2022 roku! Fachowa pomoc, niesamowicie empatyczne podejście i doradztwo. Portret, który zamówiliśmy wyszedł przepięknie, kolory dobrane przez Panią Magdalenę wyglądają obłędnie. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają nietuzinkowego prezentu bądź chcą utrwalić swoje wspomnienia 😀

 5. Patrycja says:

  To było moje drugie zamówienie u Pani Magdy. Jest to przemiła osoba, ale też bardzo profesjonalna. Kolejny raz zamówienie wykonane na wysokim poziomie, z należyta starannościa. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam 🙂

 6. Rozalia says:

  Zamówiony portret został wykonany zgodnie z tym, co sobie na początku uzgodniliśmy. Rysunek jest idealny. Wydruk piękny.
  Współpraca z Magdą to sama przyjemność 🙂

 7. Daria says:

  Współpraca z panią Magdą jest w każdym aspekcie profesjonalna i bezproblemowa. Wszystkie moje prośby i sugestie odnośnie rysunku zostały szybko wprowadzone, dzięki czemu portret jest wyjątkowy i bardzo osobisty, a wydrukowany na papierze jest wręcz zachwycający! Z całego serca mogę polecić panią Magdę, jeśli szukacie pomysłu na wyjątkowy prezent 🙂

 8. Weronika says:

  Zamówiłam portret ślubny z pupilem jako pamiątkę oraz prezent dla naszych najbliższych. Cały proces realizacji zamówienia przebiegał na najwyższym poziomie: od jasnych zasad współpracy, poprzez otwartość na informację zwrotną i efekt końcowy. Szczerze polecam!

 9. Kacper says:

  Jestem bardzo zadowolony z zamówionego projektu, który również ma być częścią strony internetowej w formie baneru, oraz w przyszłości wykorzystywany jako plakat promujący firmę. Projekt jest unikalny w swoim rodzaju, dokładnie taki jak się umówiliśmy i myślę, że tutaj jest najważniejsze kryterium, gdyż w sobie AI to co zrobi człowiek jest jednak unikatowe i gwarantuję to, że nikt nie będzie miał takiej samej pracy, polecam!

 10. Marta says:

  Byłam zachwycona już na etapie projektu i z każdym kolejnym krokiem te uczucie się pogłębiało. Na żywo jest jeszcze piękniej! 🥹 Myślę, że to będzie wspaniała pamiątka 🥰

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

15 − pięć =